IVY BELT LOLITA LES PETITS JOUEURS KADIN BEL ÇANTASI (KLPJ19YIVYBELTLOLITA)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺2.795,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.395,00(KDV Dahil)

LES PETITS JOUEURS

2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Kreatif Direktör Maria Sole Cecchi, Kızılderili ve Güney Amerika kültüründen ilham alarak Les Petits Joueurs için renkli, canlı ve pop bir 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu oluşturuyor. Cecchi’nin kullandığı yeni form ve tasarımlar, markanın artistik yönetiminin daha rafine bir hal aldığının da kanıtı niteliğinde…

2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun kültürel ilhamı, hemen hemen tüm tasarımlarda yer alan dokuma sap ve örgü askılar ustalık gerektiren tekniklerle vurgulanıyor. Bu detaylarda yer alan renk ve materyal varyasyonları her modele özgünlük katıyor. Cecchi’nin bu koleksiyonda odaklandığı diğer bir detay ise boncuk işi… Markanın bütün tasarımlarının temelinde bulunan geometrik unsurlar ve ana renklere, bu sezon yuvarlak boncuklar eşlik ediyor. Cecchi’nin bu koleksiyonda kullandığı geniş renk paleti, sadece Kızılderili ve Güney Amerika kültürlerinin zenginliğini pekiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda “yaz” mevsiminin renkli ve canlı karakterine de atıfta bulunuyor.

Cecchi, yeni formlara öncelik verirken, önceki koleksiyonlar için yaratmış olduğu çanta tasarımlarının başarısından ivme alıyor. Bu ilkbahar-yaz koleksiyonu için mükemmel tasarımlar sunuyor. Kese çanta formuna sahip Trilly’nin başarısının ardından, boncuklu püsküllere sahip Fringy isminde yeni bir tasarımla karşımızda… Cecchi, yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan bucket bag’leri odağına alıp, farklı renk, deri ve materyallerle güçlü tasarımlar oluşturuyor.

Markanın Yaratıcı Direktörü ve Kurucusu Maria Sole Cecchi, “Yeni sezonda, markanın pop ve özgün tasarım felsefesini aktarmaya yardımcı olabilecek farklı ayrıntılar keşfettim.  Özellikle de, iç açıcı tasarımlar için mükemmel bir seçim olan cesur renk ve geometrik unsurlara sahip boncuklar kullandım. ” diyor.  

MENŞEİ; İTALYA